Antspaudas Modico 4

20,30 €
Prekės kodas: M04
MODICO 4, mikroporinis, flash tipo antspaudas. Spaudo dydis 57 x 20 mm. Maksimalus rekomenduojamas eilučių skaičius - 6. Išskirtinio dizaino ir iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas korpusas tarnaus ilgai ir patikimai. Vienu papildymu antspauduosite iki 20 000 kartų. Šis korpusas puikiai tink įmonių, įstaigų rekvizitų antspaudams. Taip pat kaip antspaudas su parašu ar įmonės logotipu antspauduoti vokus ir pan. Daugiau jokių tušo pagalvėlių. Modico antspauduose jį įmontuota pačiame korpuse ir gali būti lengvai bet kada papildoma. Žinoma, po mažiausiai 20 000 paspaudimų :)
Korpuso spalva
Rašalo spalva
Antspaudo tekstas
Parašyta simbolių: 0
 Atgal į: Modico ® antspaudai

NEMOKAMAS pristatymas

Išskirtinė kokybė

Greita gamyba

Atsakysime į visus Jūsų klausimus +370 672 634 23

MODICO 4, mikroporinis, flash tipo antspaudas.

Išskirtinio dizaino ir iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas korpusas tarnaus ilgai ir patikimai. Vienu papildymu antspauduosite iki 20 000 kartų. Spaudo dydis 57 x 20 mm. Maksimalus rekomenduojamas eilučių skaičius - 6.

Šis korpusas puikiai tink įmonių, įstaigų rekvizitų antspaudams. Taip pat kaip antspaudas su parašu ar įmonės logotipu antspauduoti vokus ir pan.

Daugiau jokių tušo pagalvėlių. Modico antspauduose jį įmontuota pačiame korpuse ir gali būti lengvai bet kada papildoma. Žinoma, po mažiausiai 20 000 paspaudimų :)

Apžvalgos

There are yet no reviews for this product.