Kišeninis Modico P3

18,90 €
Prekės kodas: P03
Mikroporinis, flash tipo kišeninis antspaudas MODICO P3. Išskirtinio dizaino ir iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas korpusas tarnaus ilgai ir patikimai. Vienu papildymu antspauduosite iki 20 000 kartų. Spaudo dydis 49 x 15 mm. Šis korpusas puikiai tinka medicinos darbuotojų spaudams, vardiniams antspaudams, bei antspaudams su parašu. Rekomenduojamas eilučių skaičius - 4. Daugiau jokių tušo pagalvėlių. Modico antspauduose jį įmontuota pačiame korpuse ir gali būti lengvai bet kada papildoma. Žinoma, po mažiausiai 20 000 paspaudimų :)
Korpuso spalva
Rašalo spalva
Antspaudo tekstas
Parašyta simbolių: 0
 Atgal į: Kišeniniai antspaudai

NEMOKAMAS pristatymas

Išskirtinė kokybė

Greita gamyba

Atsakysime į visus Jūsų klausimus +370 672 634 23

Mikroporinis, flash tipo kišeninis antspaudas MODICO P3.

Išskirtinio dizaino ir iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas korpusas tarnaus ilgai ir patikimai. Vienu papildymu antspauduosite iki 20 000 kartų. Spaudo dydis 49 x 15 mm. Šis korpusas puikiai tinka medicinos darbuotojų spaudams, vardiniams antspaudams, bei antspaudams su parašu. Rekomenduojamas eilučių skaičius - 4.

Daugiau jokių tušo pagalvėlių. Modico antspauduose jį įmontuota pačiame korpuse ir gali būti lengvai bet kada papildoma. Žinoma, po mažiausiai 20 000 paspaudimų :)

Apžvalgos

There are yet no reviews for this product.