Antspaudas Modico 12

49,00 €
Prekės kodas: M12
MODICO 12 - mikroporinis, flash tipo antspaudas. Spaudo dydis 80 x 62 mm.  Išskirtinio dizaino ir iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas korpusas tarnaus ilgai ir patikimai. Vienu papildymu antspauduosite iki 20 000 kartų. Šis korpusas puikiai tink įmonių, įstaigų rekvizitų antspaudams. Taip pat kaip antspaudas su įmonės logotipu ar prekiniu ženklu antspauduoti dėžutes, maišelius ir kitą produkciją. Daugiau jokių tušo pagalvėlių. Modico antspauduose jį įmontuota pačiame korpuse ir gali būti lengvai bet kada papildoma. Žinoma, po mažiausiai 20 000 paspaudimų :)
Korpuso spalva
Rašalo spalva
Antspaudo tekstas
Parašyta simbolių: 0
 Atgal į: Modico ® antspaudai

NEMOKAMAS pristatymas

Išskirtinė kokybė

Greita gamyba

Atsakysime į visus Jūsų klausimus +370 672 634 23

Rekomenduojamas siuntimo būdas - LPexpress paštomatai už 0,00 €

MODICO 12 - mikroporinis, flash tipo antspaudas. Spaudo dydis 80 x 62 mm. 

Išskirtinio dizaino ir iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas korpusas tarnaus ilgai ir patikimai. Vienu papildymu antspauduosite iki 20 000 kartų.

Šis korpusas puikiai tink įmonių, įstaigų rekvizitų antspaudams. Taip pat kaip antspaudas su įmonės logotipu ar prekiniu ženklu antspauduoti dėžutes, maišelius ir kitą produkciją.

Daugiau jokių tušo pagalvėlių. Modico antspauduose jį įmontuota pačiame korpuse ir gali būti lengvai bet kada papildoma. Žinoma, po mažiausiai 20 000 paspaudimų :)


Apžvalgos

There are yet no reviews for this product.